Aan de Vijgenstraat in Eindhoven heeft zaterdagavond 22 november een woninginbraak plaatsgevonden. De politie is op zoek naar informatie die kan leiden tot het opsporen van de inbreker.
Wat is er precies gebeurd?
Volgens de beschikbare informatie werd er in de avonduren ingebroken in een woning. Details over het tijdstip en eventuele buit zijn op dit moment niet verder bekendgemaakt. De politie heeft de zaak in onderzoek en roept inwoners die iets verdachts hebben gezien of gehoord op zich te melden.
Hoe kun je helpen?
Getuigen die iets bijzonders hebben opgemerkt in de omgeving van de Vijgenstraat op de genoemde datum, bijvoorbeeld mensen die vreemden zagen of verdachte voertuigen, worden gevraagd contact op te nemen met de politie. Iedere kleine aanwijzing kan van belang zijn bij het opsporen van de dader.
- Kenmerken van verdachte personen of voertuigen
- Tijdstip en plaats van verdachte activiteiten
- Eventuele camerabeelden of foto’s
Inbraak is een ingrijpende gebeurtenis voor slachtoffers en vergroot het gevoel van onveiligheid in de buurt. Het is daarom belangrijk dat iedereen alert blijft en verdachte situaties direct meldt. Samenwerking met bewoners helpt de politie om criminaliteit terug te dringen en de leefomgeving veiliger te maken.













